Vyhledat v textu

Skartace dokumentů

Každý podnikatelský subjekt je ze zákona povinen vést písemnou daňovou evidenci a po danou dobu ji archivovat. Vzhledem k době archivace je nutné disponovat skladovacími nebo úložnými prostory, které ale zpravidla nejsou bezedné.

Po uplynutí skartační lhůty je vhodné písemností zlikvidovat. A jelikož se jedná o citlivá firemní data, je nejvhodnějším způsobem skartace. Skartovat je možné skartační boxy, šanony, kartónové krabice, volně ložené písemnosti. Skartace je vhodnou formou likvidace i pro ostatní písemnosti, doklady a datové nosiče, které obsahují důvěrné informace.

Nabízíme jednorázovou nebo pravidelnou skartaci dle Vašich požadavků.

U dlouhodobé řízené skartace umístíme v prostorách zákazníka uzamykatelné boxy pro ukládání písemností a datových nosičů určených k likvidaci.

Veškerá manipulace s dokumenty je prováděna vyškoleným personálem za nejpřísnějších bezpečnostních opatření. Na skartované doklady je vystaven protokol o likvidaci.

Naše služby vždy cíleně kopírují požadavky zákazníka, proto Vám cenovou nabídku „na míru“ zpracujeme obratem po obdržení Vašich požadavků.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - napište nám nebo zavolejte.