Vyhledat v textu

O společnosti

Společnost BIO SYSTÉM spol. s r.o. vznikla jako česká společnost bez zahraniční účasti v roce 1998 s přesvědčením vytvářet lepší životní prostředí, které díky rozvoji našeho hospodářství a konzumnímu způsobu života začalo být mnohem více zatěžováno.

Hlavním zaměřením společnosti je přeprava nebezpečných a ostatních odpadů a jejich následné využití nebo odstranění, skartace dokumentů, poradenství v životním prostředí a přepravě podléhající Dohodě ADR, provádění zkoušek těsnosti, demoliční, vyklízecí, montážní a čistící práce objektů a technologií, provozování sběrných dvorů odpadů, parní čištění a vnitřní a vnější úklidy objektů. Služby poskytujeme pro soukromý a státní sektor na území celé České republiky.

Neustále se staráme o náš rozvoj, především vzděláváním a rozšiřováním technického zabezpečení a vybavení. Společnost sídlí ve vlastním areálu s dostatečnými skladovacími a administrativními prostory pro realizaci služeb.

Naší chloubou nejsou čísla, ale spokojení zákazníci, kterým vycházíme maximálně vstříc. Dobrá reference je pro nás nejlepší odměnou. Nemáme ambice být jedničkou na trhu, ale jedničkou v kvalitě poskytovaných služeb být chceme.

Vize

Udržet si a dále rozvíjet postavení společnosti BIO SYSTÉM spol. s r.o. na českém trhu. Svým osobním přístupem a vysokou odborností uspokojovat požadavky a přání zákazníků a společně hledat další možnosti spolupráce.

Mise

Jsme poskytovateli komplexních ekologických a úklidových služeb v rámci celé ČR. Naším cílem je dlouhodobě spokojený zákazník při současném uspokojení potřeb zaměstnanců a majitele společnosti.